Vstupenky


Ceny Prodej Internetové rezervace a prodej - ukončeno!

Celodenní vstupenku na CYKLOFEST 2012 si můžete zakoupit v předstihu následujícím způsobem - rezervace však přijímáme pouze do pondělí 26.11.2012!:
1. Napište rezervační mail.
Pošlete nám mail na vstupenky.cyklofest@seznam.cz (do předmětu napište "rezervace") - uveďte Vaše jméno a příjmení a počet celodenních vstupenek, příp. Váš e-mail, je-li jiný, než ze kterého objednávku odesíláte.
2. Po obdržení odpovědi ihned zaplaťte.
Obratem od nás obdržíte číslo účtu a variabilní symbol. Pozor: variabilní symbol je platný pouze po dobu 5 dnů – tj. neproběhne-li platba, rezervaci zrušíme (přičemž 28.11. je nejzazší termín pro přijetí platby).
3. Víc rezervovaných vstupenek = jedna platba.
Objednáváte-li na jedno jméno více vstupenek, obdržíte jeden variabilní symbol a celkovou částku zaplatíte jen jedinou platbou.
4. Vytiskněte si e-vstupenku.
Po obdržení platby Vám pošleme potvrzovací mail - Vaši e-vstupenku. Vytištěnou e-vstupenku vezměte, prosím, s sebou na CYKLOFEST 2012 a pro kontrolu přineste raději i doklad o platbě na náš účet.
5. Vyměňte si e-vstupenku za vstupenku.
Pozor: námi zaslaná e-vstupenka neslouží jako vstupenka na CYKLOFEST 2012 - do prostor festivalu Vás na e-vstupenku nepustíme! V pokladně si v den konání CYKLOFESTu musíte vyzvednout skutečnou vstupenku právě proti předložené vytištěné e-vstupence. Přijďte proto na CYKLOFEST v dostatečném časovém předstihu - dveře otvíráme již v 9:00!

Co je k internetové rezervaci vstupenek ještě dobré vědět:
  1. Rezervace vstupenek přes internet je možná pouze do 26.11.2012! Po tomto datu si vstupenky bude možné zakoupit pouze na pokladně v den konání CYKLOFESTu 2012, příp. na akcích organizátorů Lucie a Michala Jonových (viz výše).
  2. Rezervovat si můžete pouze vstupenku celodenní. Celodenní diváci mají přednost, avšak vyhrazujeme si právo určitou kapacitu sálu ponechat volnou pro zájemce o jednotlivé bloky.
  3. V momentě naplnění kapacity sálu nebude rezervace vstupenek na internetu přirozeně nadále možná.
  4. Kromě vytištěné e-vstupenky doporučujeme vzít si na CYKLOFEST i doklad o platbě, který využijeme při případné kontrole.
  5. Vaši platbu za rezervovanou vstupenku musíme obdržet do pěti dnů od provedení rezervace. Neobdržíme-li Vaši platbu nejpozději 28.11.2012, e-vstupenku od nás neobdržíte - a máte bohužel smůlu... Nenechávejte proto platbu na poslední chvíli!
  6. Nedorazí-li Vaše platba na náš účet do pěti dnů od provedení rezervace, tj. do pěti dnů od odeslání variabilního symbolu, rezervace je automaticky zrušena a ztrácíte na rezervovanou vstupenku nárok. V případě trvajícího zájmu pak musíte provést celou rezervaci nanovo.
  7. Storno není možné.
  8. Organizátoři nenesou odpovědnost za Vaši platbu poukázanou (omylem či úmyslně) na jiný účet.
  9. V případě problémů či nejasností nás neváhejte kontaktovat na vstupenky.cyklofest@seznam.cz (do předmětu pak uveďte, prosím, "dotaz"), v naléhavých případech můžete zavolat na 775368175.