Program

Jarní CYKLOFEST 2014

PROGRAM JARNÍHO CYKLOFESTU 2014

Pátek 23.5.
Příjezd
Individuální v průběhu dne; můžete jen zaparkovat a hned vyrazit na kolo někam do okolí.
15:00 a dále
Budou k dispozici organizátoři L+M, bude fungovat prezentace na nepřehlédnutelném místě v areálu RS Lesák a od této chvíle se bude možné i ubytovat.
19:00
Večeře.
20:00 a dále
Společné večerní sezení doplněné promítáním filmu o Šnekovi, kterak se vydal na cestu kolem světa (loni jsme Jardu „Šneka“ Krále na jeho velkou cestu vyprovázeli v Benešovském Mlýně právě z Jarního Cyklofestu a on už momentálně brázdí cesty i necesty Indie).

Sobota 24.5.
6:00
Budíček na objednávku zájemců o ranní rozcvičku na břehu rybníka Hejtman pravděpodobně romanticky zahaleného ranní mhou.
7:00
Budíček na objednávku zájemců o pozdní rozcvičku na břehu rybníka Hejtman pravděpodobně již definitivně zalitého sluncem.
8:00
Snídaně.
9:00
Postupný start skupin na vyjížďky – dětská trasa s Lucií startuje později (a dle chuti a nálady nejmenších :-) ).
18:00
Blok závodů a soutěží (dětský cyklo-troj-boj, cyklo-troj-boj pro dospělé, soutěž ve výměně duše).
19:30
Večeře.
20:30 a dále
Společné večerní sezení s cyklocestovateli a organizátory Cyklofestu Lucií a Michalem Jonovými; součástí večera bude promítání z cest i beseda s Michalem přesně 21 dnů před startem závodu napříč Amerikou – RAAM 2014 – kterého se letos jako člen vůbec prvního českého týmu v tomto závodě zúčastní.

Neděle 25.5.
6:00
Budíček na objednávku zájemců – a těch, co si to ze včera přeci jen rozmysleli – o ranní rozcvičku na břehu rybníka Hejtman pravděpodobně opět romanticky zahaleného ranní mhou.
7:00
Budíček na objednávku zájemců – a těch, co jim po včerejšku už chybí odhodlání – o pozdní rozcvičku na břehu rybníka Hejtman pravděpodobně již opět definitivně zalitého sluncem.
8:00
Snídaně.
9:00
Postupný start skupin na vyjížďky – dětská trasa s Lucií startuje později (a dle chuti a nálady nejmenších :-) ).
Odpoledne či navečer (pro ty, kteří odjíždějí domů)
Návrat z vyjížděk na základnu a individuální odjezd domů.

A dále již jen pro ty, kteří zůstávají do pondělí:
19:30

Večeře.
20:30 a dále
Společné večerní sezení s cyklocestovateli a organizátory Cyklofestu Lucií a Michalem.

Pondělí 26.5.
6:00
Budíček na objednávku zájemců – a těch, co si to přeci jen definitivně rozmysleli aspoň dneska – o ranní rozcvičku na břehu rybníka Hejtman pravděpodobně romanticky zahaleného ranní mhou.
7:00
Budíček na objednávku zájemců – a těch, co jim definitivně přešla chuť na vstávání o šesté – o pozdní rozcvičku na břehu rybníka Hejtman pravděpodobně již definitivně zalitého sluncem.
8:00
Snídaně.
9:00
Postupný start skupin na vyjížďky – dětská trasa s Lucií startuje později (a dle chuti a nálady nejmenších :-) ). Trasu vybereme dle počtu zájemců, zásob sil, aktuálního počasí i nálad a chutě vydat se na třetí stranu zdejšího kraje.
Odpoledne či navečer
Návrat na základnu a individuální odjezd domů.

Pozn.: Změna programu vyhrazena. Program a časy jsou jen orientační. Definitivní plán bude oznámen vždy až na místě den před nebo  ráno u snídaně, neboť vše podstatné závisí na počasí, náladách i silách kolektivu – organizátoři si proto vyhrazují právo na změny v programu i v itineráři jednotlivých tras.